Facebooku
Domovská stránka > RAGEROOM - Místnost hněvu

RAGEROOM - Místnost hněvu

Vybijte ze sebe vztek, stres, hněv, přebytečnou energii jak negativní, tak i pozitivní a zažijete tak nevšední a uvolňující zážitek.

Rageroom - místnost hněvu

Stalo se Vám někdy, že jste chtěli rozmlátit svůj telefon, když jste se dozvěděli špatnou zpráu nebo jen tak rozbít skleničku, aby se Vám ulevilo? Místnost hněvu je to správné místo, kde se můžete realizovat a demolovat a demolovat a demolovat...

K dispozici budete mít na výběr z několika demoličních zbraní jako je baseballová pálka, ocelová trubka a další. Po té, co si u nás vyberete předměty na rozbití, od nejmenších skleniček až třeba po počítačový monitor, akce může začít.

K této destruktoterapii dostanene samozřejmě k zapůjčení ochranné pomůcky (celohlavová helma, rukavice, kombinéza).

Cena: od 10 Kč!!! Pro naše zákazníky paintballu a larpgame.

Chcete přijet jenom na RAGEROOM?

Vstupné: 390 Kč (v ceně 4 malé předměty a 2 větší)

Rageroom - místnost hněvu Rageroom - místnost hněvu Rageroom - místnost hněvu
made by: Vláďa Luňáček
Aktuality
1.12.2023 Přihlašování na Příměstský tábor Pro objednání na příměstský tábor využijte náš on-line formulář. On-line formulář

Notice: Undefined index: user in /web/htdocs1/paintballvhkcz/home/www/popup.html on line 4

O paintballu v Hradci Králové

Hru paintball provozujeme v okolí Hradce Králové již 10 let. Mimo paintballu, dnes nabízíme mnoho adrenalinových aktivit. Další adrenalin se vám vyplaví při střelbě ze vzduchovky, kuše, praku nebo luku. Do role ninji se můžete vžít při házení hvězdicemi nebo střílení do terče foukačkou. Uvolnění a velikou legraci si užijete při šermu na kládě, na skákacích botách, týmových lyžích a při bungee runningu.

Paintball Hradec Králové doporučuje

LarpGame AdrenalinGames Sekamezavas Vyklízíme za vás Lajny.cz Braný závod
© 2019 PaintballvHK