Facebooku
Domovská stránka > Retro paintball

Retro paintball

Pro rok 2018 jsme připravili novinku v našem arzenálu kterou je zařazení původních retro pistolí PGP s desetinábojovým zásobníkem, na kterých paintball nejen v Čechách, ale i ve světě začínal. Americká firma Sheridan je tehdy udělala tak dobře, že spolehlivě slouží dodnes. Zajímavou změnou oproti standardním a moderním zbraním pak je, že po každé ráně je třeba nabít a to principem klik-klak jako u klasické brokovnice. Samotná hra tím dostává nový rozměr, jelikož si najednou vážíte každé střely a mnohem větší důraz se tak klade na taktiku. Ale pozor, obecně se totiž dá říct, že neexistuje nic, co by při srovnatelné velikosti na dálku střílelo takhle dobře.

Ceník:

1. hodina 200Kč

cena zahrnuje: zapůjčení zbraně, masky, ochranné kombinézy, rukavice, 2x CO2 bombička, 40 kuliček

2. hodina 150 Kč

další dvě CO2 bombičky + 40 kuliček

Dokupování: kuliček 10 ks/20 Kč CO2 bombička 1ks/20 Kč

U retro paintballu nepotřebujete takové množství kuliček jako u paintballu klasického. Množsví které je v ceně hodiny zahrnuto je pro většinu hráčů naprosto dostačující. V případě jakýkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.

Paintball - Retro paintball Paintball - Retro paintball Paintball - Retro paintball
Aktuality
10.12.2021 Přihlašování na Příměstský tábor Pro objednání na příměstský tábor využijte náš on-line formulář. On-line formulář

Objednávkový formulář:

Formulář v DOCFormulářNotice: Undefined index: user in /web/htdocs1/paintballvhkcz/home/www/popup.html on line 4

O paintballu v Hradci Králové

Hru paintball provozujeme v okolí Hradce Králové již 10 let. Mimo paintballu, dnes nabízíme mnoho adrenalinových aktivit. Další adrenalin se vám vyplaví při střelbě ze vzduchovky, kuše, praku nebo luku. Do role ninji se můžete vžít při házení hvězdicemi nebo střílení do terče foukačkou. Uvolnění a velikou legraci si užijete při šermu na kládě, na skákacích botách, týmových lyžích a při bungee runningu.

Paintball Hradec Králové doporučuje

LarpGame AdrenalinGames Sekamezavas Vyklízíme za vás Lajny.cz Braný závod
© 2019 PaintballvHK