Facebooku

O nás - Paintball v Hradci Králové

Jsme firma s již desetiletou tradicí. Začínali jsme pouze s paintballem, ale dnes již můžeme nabídnout mnoho dalších adrenalinových aktivit.

Paintball v Hradci Králové

Další adrenalin se vám vyplaví při střelbě ze vzduchovky, kuše, praku nebo luku. Do role ninji se můžete vžít při házení hvězdicemi nebo střílení do terče foukačkou.
Uvolnění a velikou legraci si užijete při šermu na kládě, na skákacích botách, týmových lyžích a při bungee runningu.

Nenašli jste tady tu svou pravou adrenalinovou zábavu? Nevadí! Stačí nám napsat nebo zavolat a my vám ji zprostředkujeme.

Pořádáme u nás super školní výlety. Objevovat tajemství hradů a zámků je super, ale u nás se opravdu vyřádíte a váš učitel pozná, co ve vás opravdu je.

Paintball v Hradci Králové

Potřebujete stmelit pracovní kolektiv? Není nic jednoduššího! Nejdřív rozcvička na týmových lyžích, pak šermířský souboj na kládě a pak honem do správného konkurenčního boje s paintbalovými zbraněmi! A kdo vyhraje? Přece všichni! Vítězství pak můžete oslavit v sousední příjemné hospůdce. Druhý den se bude hned lépe pracovat.

Aktuality
12.1.2024 Přihlašování na Příměstský tábor Pro objednání na příměstský tábor využijte náš on-line formulář. On-line formulář

Notice: Undefined index: user in /web/htdocs1/paintballvhkcz/home/www/popup.html on line 4

O paintballu v Hradci Králové

Hru paintball provozujeme v okolí Hradce Králové již 10 let. Mimo paintballu, dnes nabízíme mnoho adrenalinových aktivit. Další adrenalin se vám vyplaví při střelbě ze vzduchovky, kuše, praku nebo luku. Do role ninji se můžete vžít při házení hvězdicemi nebo střílení do terče foukačkou. Uvolnění a velikou legraci si užijete při šermu na kládě, na skákacích botách, týmových lyžích a při bungee runningu.

Paintball Hradec Králové doporučuje

LarpGame AdrenalinGames Sekamezavas Vyklízíme za vás Lajny.cz Braný závod
© 2019 PaintballvHK