Facebooku
Domovská stránka > Vybavení

Vybavení na paintball

Kombinéza na paintball

Kombinéza na paintball

Protože se paintball hraje s barevnými kuličkami, které se rozbíjejí o vaše bojující tělo, je nutné mít na sobě speciální kombinézu. Muži nebudou muset manželkám a přítelkyním kupovat nové oblečení a ženy nebudou plakat u praček nad zničenými obarvenými oděvy.

Maska na paintball

Maska na paintball

Při této hře musí být chráněn především obličej. Barva by se sice smyla, ale vysvětlujte druhý den známým, že podlitiny v obličeji nepocházejí ze rvačky nebo nebezpečného pádu ze schodů!

Rukavice na paintball

Rukavice na paintball

Další pomůckou jsou rukavice. Když se nepřítel dobře trefí, druhý den se pak napuchlými prsty těžko trefuje do malých tlačítek vaší klávesnice. A propiska? Nechce a nechce se v ruce ukotvit, takže ke psaní je pak dost nevhodná. Vlastně spíš překáží.

Paintballová zbraň

Paintballová zbraň

Když nebudete mít zbraň, nic se vám nestane. Oblečení nezničíte, ruce ani obličej se vám modřinami nepokryjí, ale zase si moc nezahrajete. U nás se hraje zbraněmi Spyder Rodeo a Spyder X-tra.

Aktuality
12.1.2024 Přihlašování na Příměstský tábor Pro objednání na příměstský tábor využijte náš on-line formulář. On-line formulář

Notice: Undefined index: user in /web/htdocs1/paintballvhkcz/home/www/popup.html on line 4

O paintballu v Hradci Králové

Hru paintball provozujeme v okolí Hradce Králové již 10 let. Mimo paintballu, dnes nabízíme mnoho adrenalinových aktivit. Další adrenalin se vám vyplaví při střelbě ze vzduchovky, kuše, praku nebo luku. Do role ninji se můžete vžít při házení hvězdicemi nebo střílení do terče foukačkou. Uvolnění a velikou legraci si užijete při šermu na kládě, na skákacích botách, týmových lyžích a při bungee runningu.

Paintball Hradec Králové doporučuje

LarpGame AdrenalinGames Sekamezavas Vyklízíme za vás Lajny.cz Braný závod
© 2019 PaintballvHK