Facebooku

Aktivity

Aktivity pro teambuildingy, dětské či firemní akce, doprovdodný program na firemní prezentace nebo školní výlet. Kalkulaci vámi vybraných aktivit vám sestavíme na míru dle vašich poždavků. Aktivity lze realizovat v místě určení zákazníkem. Cena zahrnuje dopravu, proškolený instruktor je samozřejmostí.

Buperball - Paintball v Hradci Králové

Buperball

Bumperball je nafukovací balón, podobný zorbingu, sloužící k narážení a k akrobatickým prvkům, jako jsou kotouly a přemety. Na rozdíl od zorbingové koule se bumperball navléká na tělo a hlavu sportovce a nohy zůstávají volné. V České republice je rozšířen formou turnajů pro veřejnost, jako teambuildingový nástroj i jako zábava na dětských dnech a propagačních akcích

Středověká bitva - Paintball v Hradci Králové

Středověká bitva

Ve středověké bitvě se mužete vžít do pocitů dávných válečníků a rytířů. Zažít jak pořádnou bitvu, tak souboje jeden na jednoho. Smyslem je hlavně zábava a zážitek účastníků.

Jenga - Paintball v Hradci Králové

Jenga

Hra plná napětí, která prověří šikovnost tvých rukou. Principem hry je postupně vytahovat kvádry jeden za druhým a umístit je nahoru, aby věž s každým povyrostla. Je tvá ruka dostatečně pevná, aby se ti věž nerozsypala? Pokud ano, vyhrál si hru Jenga.

Skákací pytle - Paintball v Hradci Králové

Skákací pytle

Skákání v pytli je již dlouho oblíbenou dětskou aktivitou. Skákací pytel je vhodný na školní, firemní akce ale i na dětskou oslavu.

Indo board - Paintball v Hradci Králové

Indo Board

Indo board ocení všichni ti, kteří hledají zábavnou formu pro trénink rovnováhy, koordinace, posílení středu těla a nohou.

Chůdy - Paintball v Hradci Králové

Chůdy

Chůdy jsou dřevěné tyče nebo hole, které umožňují, aby člověk stál v určité výšce nad zemským povrchem.

Paintball v Hradci Králové

Šerm na kládě

Šerm na kládě s obříma palicema, ukaž svou stabilitu a techniku boje.

Paintball v Hradci Králové

Indiánské foukačky

Foukačka je jednoduchá zbraň. Jedná se o tenkou a dlouhou trubici, která slouží k vystřelování lehkých šipek. Disciplína je vhodná pro děti i dospělé, jak na dětské dny, tak firemní akce.

Paintball v Hradci Králové

Lukostřelba

Naše lukostřelba je naprosto bezpečná, protože konce šípů jsou zakončeny speciálním měkčeným hrotem. Z toho důvodu není potřeba natahovat žádné bezpečnostní sítě a lze využít i jako vnitřní atrakce.

Paintball v Hradci Králové

Longboard

Longboard je delší verze skateboardu. Jeho délka se většinou pohybuje okolo 1 metru. Máme pro vás připravené čtyři druhy, které můžete vyzkoušet. Longboardy si u nás může půjčit na zkoušku, třeba když si nejste jist,í jaký by vám před koupí vyhovoval. Nebo pronajmout jako atrakci na dětský či firemní den s naším instruktorem.

Paintball v Hradci Králové

Hvězdice

Kovová, špičatá, vrhací ninja hvězdice - Shuriken. Hvězdice se vrhají do speciálního dřevěného terče.

Paintball v Hradci Králové

Paintballová střelnice

Lze postavit téměř na jakémkoliv prostru, nadchne děti i dospělé.

Paintball v Hradci Králové

Týmové lyže

Teprve na týmových lyžích zjistíte, jak je váš kolektiv opravdu sehraný.

Paintball v Hradci Králové

Paddleboard

Padleboarding je vodní sport, při kterém jezdec na prkně podobném surfovému používá k pohybu vpřed dlouhého pádla, při kterém člověk rovnoměrně zapojuje celé tělo, zlepší smysl pro rovnováhu a fyzickou kondici.

Paintball v Hradci Králové

Jednokolka

Jednokolka nebo také jednokolo je dopravní prostředek obdobný jízdnímu kolu. Má však jen jedno kolo, z jehož osy buď přímo vycházejí kliky pedálů, anebo je řetězový převod umístěn svisle. Jednokolka není masově využívána jako běžný dopravní prostředek. Častěji bývá používána v rámci artistických vystoupení, a zejména od 80. let 20. století i ke speciálnímu extrémnímu sportu.

Paintball v Hradci Králové

Pogo skákací tyč

Pogo stick je výborná pomůcka pro nácvik skoků a rovnováhy v letu pro jakékoliv další sporty, zejména pak motokros. Při skákání pogo stick dokonale procvičí celé tělo, a zkušení skokani mohou natrénovat velmi zajímavé triky.

Paintball v Hradci Králové

Slackline

Slackline nebo také zkráceně slack je balancování, chození a skákání na popruhu upevněném mezi dvěma body, například stromy. Na rozdíl od chození po provazu není popruh na slackline natažený napevno, ale je více nebo méně pružný. Počátky této nové zábavy/sportu lze vystopovat do Yosemit, kde si lezci krátili volnou chvíli chozením po řetězech u místních parkovišť.

Rageroom - Paintball v Hradci Králové

Ragerom

Vybijte ze sebe vztek, stres, hněv, přebytečnou energii jak negativní, tak i pozitivní a zažijete tak nevšední a uvolňující zážitek.
více >

Aktuality
12.1.2024 Přihlašování na Příměstský tábor Pro objednání na příměstský tábor využijte náš on-line formulář. On-line formulář

Notice: Undefined index: user in /web/htdocs1/paintballvhkcz/home/www/popup.html on line 4

O paintballu v Hradci Králové

Hru paintball provozujeme v okolí Hradce Králové již 10 let. Mimo paintballu, dnes nabízíme mnoho adrenalinových aktivit. Další adrenalin se vám vyplaví při střelbě ze vzduchovky, kuše, praku nebo luku. Do role ninji se můžete vžít při házení hvězdicemi nebo střílení do terče foukačkou. Uvolnění a velikou legraci si užijete při šermu na kládě, na skákacích botách, týmových lyžích a při bungee runningu.

Paintball Hradec Králové doporučuje

LarpGame AdrenalinGames Sekamezavas Vyklízíme za vás Lajny.cz Braný závod
© 2019 PaintballvHK